Slavíme 25 let – v chystaných soutěžích na vás letos čekají desítky vodáckých cen!

Ani se nám nechce věřit, jako to letí – letos uběhne celých 25 let od založení naší firmy. Plánujeme tedy v průběhu tohoto roku nějaké ty oslavy, a to nejen tady u nás na firmě s kolegy a kamarády, ale hlavně budeme moc rádi, když se do našich oslav nějak zapojíte i vy, vodáci z celého světa. Jsme moc pyšní, že naše pádla v současné době brázdí vody skoro třicítky zemí a všude vám snad dělají radost a přinášejí spoustu bezva zážitků!

Co se tedy chystá? Kromě připravovaných setkání nejen na podzimním veletrhu PaddleExpo jsme si řekli, že samozřejmě největší radost udělají dárky. Ne ale ty, které dostaneme, ale hlavně ty, které rozdáme! Máme tedy připraveno na celý rok několik soutěží pro pádlery z celého světa, ve kterých budeme rozdávat spoustu cen – třeba pádla (…kdo by to čekal, že?:)) a více než stovku zbrusu nových vodáckých TNP triček nebo praktických upínacích popruhů na kajaky.

A o co v soutěžích půjde? Jsme moc zvědaví hlavně na vaše vodácké zážitky, takže určitě půjde o fotky, videa, ale třeba i kresby vašich dětí z vodních výletů. Také budeme tipovat čísla nebo třeba vymýšlet originální slogan.

První ze soutěží vyhlásíme již brzy a pokud ji nechcete propásnout, sledujte nás na sociálních sítích – třeba na Instagramu nebo Facebooku. Ale úplně nejjistější bude, když nám necháte svůj mail ZDE >>> a my vám dáme o každé nové soutěži včas vědět.

Tak se těšíme a přejeme hodně štěstí!